Yazılım

Codemasters Modülü

Codemasters üretim verilerini sürekli olarak takip etmeyi sağlayan bunun için geliştirilmiş ve üretimi takip etme amacıyla tasarlanmış bir yönetim sistemidir. Üretim sahası içerisinde bulunan veri toplama, canlı izleme ve verimlilik akışını takip etme amacıyla tasarlanan bu sistem içerisinde birçok farklı özellikte bulundurmaktadır. Sistem kendi içerisinde hat, istasyon, ERP ve benzeri sistemleri kullanılabilecek basit bir web tabanına ait mobil bir arayüz desteği sağlamaktadır. Özellikle üretim yapan ve sürekli güncelleme ekleyen işletmeciler iyileştirme ve güncelleme için bu sistemden destek almaktadır.

Codemasters İle Neler Yapılabilir?

Codemasters üretim ile ilgili bütün süreçleri otomatik olarak toplar, takip eder ve veri analizi yapar. Kişiler diledikleri her yerden donanımdan uzak bilgisayar üzerinden veya herhangi bir akıllı alet üzerinden siparişlerinin durumunu canlı olarak takip edebilirler. Sistem içerisinde hiçbir karmaşık hesaplama sistemi bulunmamaktadır ve kişiler tek bir kontrol noktasından verileri anlık olarak takip etme imkanına sahiptir. Bu sayede iyi bir altyapı kurarak kazanımlarını sürekli olarak takip edebilir ve güncelleştirebilirler. Codemaster üretim ve verimliliği sağlamak, takip etmek adına sıkça kullanılan uygulamalar arasına girmektedir. Genel olarak gıda, araba, tekstil, savunma ve benzeri birçok sektör çözüm için bu uygulama sistemini tercih etmektedir. Codemasters kendi içerisinde oldukça güncel bir teknolojiye sahiptir ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir menü ayarı bulunmaktadır. Menü ayarı içerisinde kişilere yapı seçenekleri sunan bu uygulama kişilere kolay bir şekilde istediklerini verme üzerine tasarlanmıştır. Codemasters uygulamasının üretim ve izleme modülleri ise şu şekildedir;

Modül başlangıcında üretim ve yönetim modülü bulunmaktadır kişiler bunun üzerinden operasyonlarının kontrolörünü de sağlayabilirler.

CodeData bölümü ise kişilere dijitalleşme ve veri toplama imkanı sağlamaktadır bununla beraber en çok kullanılan modül ise arşiv modülüdür.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı