Yazılım

d3dx9_39.dll Hatası Nasıl Çözüme Kavuşturulur?

DLL hataları Windows işletim sisteminde sıklıkla meydana gelmektedir. d3dx9_39.dll  hatasının sebebi ile ilgili birçok ihtimal mevcuttur. Bunlardan biri uygulamanın arızalı olmasıdır. d3dx9_43.dll  dosyasının silinmesi, yanlış bir konuma yerleştirilmesi veya windows kayıt defterinde meydana gelen bir arıza olabilir.

En sık karşılaşılan DLL hata mesajları

“Program d3dx9_39.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.”

“d3dx9_39.dll başlatmada sorun Belirtilen modül bulunamadı.”

“d3dx9_39.dll yüklemede hata Belirtilen modül bulunamadı. Veya, Bu uygulama d3dx9_39.dll bulunamadığı için başlatılamadı . Yeniden yüklemek bu sorunu giderebilir.”

“d3dx9_39.dll uygulaması Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmamış veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. Veya, d3dx9_39.dll programı Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun.”

“Hataların birçoğu için çözüm, d3dx9_39.dll dosyasını bilgisayarınızda Windows sistem dosyasına doğru şekilde yeniden yüklemektir. Alternatif olarak bazı programlar, özellikle bilgisayar oyunları, DLL dosyasının oyun/uygulama kurulum dosyasında olmasını gerektirmektedir.”

Bu tarz hatalar oynamak için can attığınız oyunlarda veya iş için kullandığınız programlarda meydana gelebilir. Sorunun çözümü için dll indirme sitelerine başvurarak, gerekli dll dosyasını indirmeniz gerekmektedir. d3dx9_39.dll  indir yazarak çıkan siteler üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. https://tr.dll-files.com/  sitesine girerek aradığınız bütün dll dosyalarını rahatlıkla indirebilirsiniz. Dll dosyalarının yarattığı sıkıntı yalnızca Windows işletim sistemlerinde görülmektedir. Diğer işletim sistemlerinde böyle bir dll hatasına rastlanmamıştır. Dll dosyalarını system klasörüne atmanız gerekmektedir. Yanlış bir dosyaya atarsanız hata çözüme kavuşmaz.

Dll dosyaları ile ilgili hatalar, mevzu bahis geçen dll dosyası indirilip doğru klasöre atıldığı takdirde dilediğiniz oyuna ve programa erişim sağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi alabilmek için   https://tr.dll-files.com/ sitesini ziyaret edebilir, sorunu çözemediğiniz takdirde yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı