Yazılım

Driver Bulucu

Driver bulucu birçok kişinin bilgisayar içerisinde ihtiyacı olan programlardan biridir. Bunun için öncelikle sürücünün ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Sürücü bilgisayara kurduğunuz programlar arasında, bilgisayar parçalarına uygun donanımın sağlanması adına kullanılan yazılım türüdür. Bu yazılım bilgisayar parçalarına yüklenen programların bilgisayara uyum sağlaması için kullanılmaktadır. Bunu telefonunuzu bilgisayara bağladığınız sırasında okuyucunun verdiği tepkilere bakarak, çalışma sistemini anlayabilirsiniz. Telefonu bilgisayara bağlarken, bilgisayar sizden donanım adına izin istemektedir bazen telefon donanımınız bilgisayarınıza uyum sağlamaz bu gibi durumlarda driver kullanarak bilgisayarınıza ek bir sürücü okuyucusu ekleyebilirsiniz. Ek olarak ihtiyaç duyulan donanım programları, çevrimiçi mağazalardan alınabilir.

Driver Genius Professional Driver Bulucu

Driver bulucu olarak en çok tercih edilenlerden biri olan Driver Genius yüklü olan donanımları kolay bir şekilde tanıtabileceğiniz bir program yapısıdır. Bununla beraber sürücü yedeğinizi bu program üzerinden alabilir ve güncellemeleri bu driver üzerinden yapabilirsiniz. Bu uygulama özellikle bilgisayarla arası çok iyi olmayan kişilerin oldukça rahat bir şekilde kullanabileceği yazılımlardan biridir. Çevrimiçi mağazalar üzerinden bu programı indirebilirsiniz.

Easy Driver Programı Driver Bulucu

Driver bulucu programları içerisinde güncelleme yapabilen nadir programlardan biridir. Bununla beraber mevcut sürücülerin son versiyonlarını otomatik olarak yükleyebileceğiniz programlardan biridir. Bununla beraber, bu driver içerisinde yazılımlarınız güncel bir şekilde durmaktadır. Program üzerinden sürücüleriniz güncellemesini yapabileceğiniz gibi yedekleme işlemlerini de basit bir şekilde yapabilirsiniz.

DriverMax Driver Bulucu

DriverMax driver bulucu, çevrimiçi olarak indirilebilecek ücretsiz olarak kullanılabilecek yazılımlardan biridir. Bununla beraber bu sürücüleri internet üzerinden aramadan, kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. DriverMax otomatik olarak güncelleme yaparak, yedekleme yapmaktadır. Bilgisayarda yedekleme almak istediğiniz bütün programları bu yazılım üzerinden indirebilirsiniz. Program içerisinde aksi bir durum olması halinde, sürücülerinizi tekrar yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı