Yazılım

En İyi Torrent Programı

En İyi Torrent Programı / Çalışan En İyi Torrent Siteleri Aşağıda

  • The Pirate Bay – Ortalama Olarak En İyi Torrent Sitesi
  • RARBG – Yeni İçerikler için En İyi
  • 1337x – En İyi Torrent Arama Seçenekleri
  • TorLock – Anime ve E-kitaplar için En İyi
  • Torrentz2 – Müzik için En İyi

Ayrıca 5 harika torrent sitesi daha

Güvenle torrent kullanmak için önerdiğimiz VPN’ler

Birçok torrent sitesinin kullanımı gerçekten tehlikelidir. Kapsamlı testlerden sonra, bu listedeki torrent sitelerinin en iyisi olduğundan eminim. Ancak bu tamamen güvenli oldukları anlamına gelmez.

Torrent siteleri, kapanmaları önlemek için sürekli değişiyor, bu da her zaman güvenli olmadıkları anlamına geliyor. Bu, bilgisayar korsanlarının ve diğer kötü niyetli kişilerin torrent sitelerinde gizli bilgilerinizi çalmayı amaçlayan tehlikeli kötü amaçlı yazılımlara ve casus yazılımlara bulaşmasını kolaylaştırır.

Bu yüzden torrent sitelerini yalnızca NordVPN gibi güvenli VPN’lerle ziyaret etmenizi öneririm. VPN, IP adresinizi maskeler ve çevrimiçi kimliğinizi korumak için trafiğinizi şifreler. Torrent etkinliğinizi ISS’nizden gizlemek istiyorsanız bu çok önemlidir.

2008 yılından beri faaliyet gösteren RARBG, yüksek kaliteli torrentleri ve kullanım kolaylığı ile sürekli yeni içerikler eklemesiyle tanınıyor.

Ne yazık ki sürekli görünürlüğü bu yüzden. Sonuç olarak, RARBG, Bulgaristan, Danimarka, Portekiz ve İngiltere de dahil olmak üzere birçok ülkede engellendi. Torrent için bir VPN bu engelleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir. “Lizzo, Good as Hell” ,“The Joker”,  “The Witcher” , “Lizzo, Good as Hell” , “Joker” .

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı