Yazılım

GenYoutube Nedir?

Youtube videolarınızı veya filmlerinizi cep telefonunuza,  akıllı telefonlarınıza, Youtube’a yüklenen videonuzun bir kopyasını indirmenize izin veren ücretsiz bir video indirme hizmeti olan GenYoutube kullanarak bilgisayarınıza da indirin. Genyoutube’u kullanarak videolarınızı Youtube’dan mp4, mp3, webm, 3gp, flv formatlarında HD ve SD kalitesinde indirebilirsiniz. Videolarınızı indirmek için aşağıdaki yöntemlerden herhangi birini kullanabilirsiniz:

Seçenek 1; Yukarıdaki video bağlantısını arama kutusuna yapıştırın ve ‘Enter’ düğmesine basın, sizi otomatik olarak videonuzun ön izlemesini yapabileceğiniz video sayfasına yönlendirir ve onayladıktan sonra videoyu indirebilirsiniz. Videonun altında indirme düğmeleri bulunur.

 Seçenek 2: Youtube video bağlantısına gen kelimesini ekleyin, yani Youtube’da video izliyorsanız ve bu videoyu indirmek istiyorsanız, aşağıdaki gibi Youtube url’si ile gen ekleyin:Youtube URL’si: https://www.youtube.com/watch?v=z0A3hvfpN-0Şuna dönüşür: https://www.genyoutube.com/watch?v=z0A3hvfpN-0

Genyoutube’un Diğer Özellikleri:

GenYoutube kullanarak Youtube’dan her türlü videoyu indirebilirsiniz. İndirdiğiniz görüntüyü ekran görüntüsü veya video oynatma ile ön izleyebilirsiniz. Bunu kullanarak videoları da arayabilir ve indirmeden önce de oynatabilirsiniz. Hatta bölümleri ve filmleri arayabilir ve indirebilirsiniz. Arama sonuçları alaka düzeyi, görüntüleme sayısı, başlık, derecelendirme ve yayınlanma tarihine göre sıralanabilir. Şu anda 55 video indirme formatını desteklemektedir. GenYoutube, mobil uyumlu HDTV çözünürlüğüne kadar değişen mp4, webm, m4a, 3gp ve 3D formatlarında Youtube video indirmeleri sağlar.

Vevo videolarını, yaş kısıtlamalı videoları, bölge korumalı videoları izleyebilir aynı zamanda indirebilirsiniz. GenYoutube, aynı anda bir dizi indirmeyi işleyebilen süper hızlı komut dosyasına dayanmaktadır. Yani hiçbir zaman indirme hızı sorunu olmayacak. GenYoutube ve vitrin kullanarak Youtube’dan video indirmenin keyfini çıkarın, hiç bitmeyen dijital video indirme akışının okyanusunu izleyin ve dinleyin. GenYoutube oldukça kullanışlı bir indirme şeklidir. İstediğiniz filmleri, dizileri, videoları korumalı bir şekilde indirebilir ve indirirken hız problemi yaşamanız neredeyse mümkün değildir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı