Yazılım

İphone Zil Sesi Yapma

İphone zil sesi yapmaişlemi için bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur. Kişiler sadece İphone zil sesi için İphone zil sesi yapma programını indirmeleri gerekmektedir. Bu programlar arasında en popüler olan uygulama Garage Band uygulamasıdır. Normal şartlarda İphone için müzik ekleyebileceğiniz tek program iTunes uygulamasıdır. Bu uygulama normal şartlarda kolay bir şekilde zil oluşturma imkanı tanımamaktadır. Ancak kişiler bu programlar üzerinden ücretsiz bir şekilde zil sesi oluşturabilirler. Bununla beraber İphone üzerinde zil sesi oluşturmak, Android bir programa göre daha zordur.

Programsız Bir Şekilde İphone Zil Sesi Yapma

Kişiler sevdikleri müzikleri, film müziklerini veya dizi müziklerini İtunes üzerinden programsız bir şekilde İphone zil sesi yapabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınıza iTunes indirin. Sonrasında ise kişiler iTunes üzerinden telefonlarına müzik gönderebilirler. Daha sonrasında gelen müzikleri, zil sesi olarak seçerek, telefonlarına yeni bir ses uygulayabilirler. Bunun için öncelikle şarkınızı seçiniz ve daha sonrasında sürükleyerek iTunes uygulamasına yollayınız. Daha sonrasında ise kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayınız. Sonrasında attığınız parçanın üzerine sağ tıklayınız ve bilgi ver kısmını işaretleyiniz. Sonrasında ise açılan pencere üzerinden ses zaman ayarını yaparak, tamam deyiniz. Bundan sonraki aşamada ise kişiler tekrar sağ tıklayarak, ACC sürümünü yaratınız. Bu seçenek işaretledikten sonra şarkı 40 saniyelik bir hale gelecektir.

Hazırlanan versiyonu, bilgisayarınız üzerinde açtığınız bir dosyaya atınız. Attığınız dosyanın ismi değişmiyor ise kişilerin denetim masasına girmesi gerekmektedir. Bununla beraber kişilerin Dosya Gezginine girerek, görünüm kısmına ulaşmaları gerekmektedir. Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle kısmına tıklayarak, orada bulunan tik işaretini kaldırınız sonrasında ise uygula ve tamam komutlarını vererek dosyadan çıkış yapınız. Bu sayede şarkınız m4a’dan, m4r şekline evrilmektedir. Dosya ismini değiştirin ve bilgisayarınıza bu işlem ile ilgili onay verin daha sonrasında ise iTunes içerisinde bulunan üç noktalı yerden ses tonları kısmına giriş yaprak, değiştirdiğiniz şarkıyı bu bölüme atınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı