Yazılım

Microsoft Windows 7 İçin son Bir Güncelleme Daha Yayınladı

Yazılım devi Microsoft,Windows 7 işletim sistemi son bir güncelleme daha yayınladı. İşte Microsoft’un Windows 7 için yayınladığı son güncelleme ve içeriği.

Microsoft’un 14 Ocak tarihinde desteğini sonlandırdığı Windows 7 işletim sistemi Windows kullanıcıları tarafından en çok kullanılan işletim sistemlerinden birisiydi. Microsoft’un Windows 7 desteğini sonlandırdığını açıklaması açıklamasında Microsoft Windows 7 işletim sistemi için son bir güncelleme daha yayınlandığını bundan sonra yeni bir güncelleme yayınlanmayacağı açıklanmıştı. Microsoft’un bu açıklamasında söz ettiği Windows 7 güncellemesi kullanıcılar tarafından yüklenmiş ancak kullanıcılarda siyah duvar kağıdı sorunu yaşatmıştı.

Sonunun çözülmesini bekleyen Windows 7 kullanıcıları için Microsoft ufak bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte kullanıcılar sadece siyah duvar ekran kağıdı kullanmayacak ve mavi ekran hatası ile karşılaşmayacak. Yeni güncelleme kullanıcıların canını sıkan bu sorunları çözüyor.

Windows 7 için yayınlanan son güncelleme ile birlikte Windows 7 kullanıcıları arka plan görsellerinde bozulmalar yaşamış ve sistemde sadece siyah duvar kağıdı kullanmaları gibi saçma bir durum ortaya çıkmıştı. Microsoft artık Windows 7 işletim sistemine destek vermeyeceğini açıklamış olsa bile bu sorunu çözmek için yeni bir güncelleme yayınladı.

Windows 7 işletim sistemi için yayınlanan KB4534310 güncellemesine ek olarak, ufak bir düzeltme güncellemesi yayınlandı. Microsoft’un Windows 7 bireysel lisansa sahip kullanıcıları için ek bir güncelleme yayınlamayacağını hatırlatmakta yarar var. Eğer ki siz de sisteminizi güvenli olarak kullanmak istiyorsanız, üst Windows sürümüne geçebirlirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı