Yazılım

msvcp100.dll Hatası Nedir? Çözüm İçin Öneriler

msvcp100.dll hatası nedir? msvcp100.dll indir, msvcp100.dll çözümü için tavsiyeler vereceğiz.Bu hata sıklıkla msvcp100.dll  dosyasının bilgisayarınızda olmamasından ötürü kaynaklanmaktadır. Windows işletim sistemine sahip olan kullanıcıların başına gelen bu sıkıntı kolaylıkla giderilebilmektedir. Bunun için yapmanız gerekenleri tek tek anlatacağız. Öncelikle msvcp100.dll  hatasının ne gibi durumlarda ortaya çıktığından bahsedelim. Bu hata genellikle uygulamaya ve oyun çalıştırmak istediğiniz karşınıza çıkmaktadır. Counter Strike Global Offensive, Leauge Of Legends, Metin2 ve daha aklınıza gelebilecek birçok oyunu başlatmak isterken ortaya çıkabilir. Video editleme programları, video kırpma programları, adobe gibi çeşitli edit programlarında da sıklıkla rastlanabilmektedir.

Bu Hatadan Nasıl Kurtulabiliriz?

Bu hatadan kurtulabilmeniz için oldukça pratik bir yoldan bahsedeceğim. Hatanın çözümü için msvcp100.dll dosyasını internet üzerinden güvenli bir siteden indirmeniz gerekmektedir. Fakat her site bu çözümü size kazandırmaz. Dikkat etmeniz gereken nokta sitenin güvenilir olup olmadığı ve bilgisayarınıza indireceği dosyanın virüs mü yoksa dll mi olduğudur. Birçok site bu konuda güven vermektedir fakat piyasada dolandırıcılar hala cirit atabilmekte. O yüzden arama motoruna ilk olarak msvcp100.dll  indir yazınız. Yazdıktan sonra ilk sıralarda çıkan siteler genellikle güvenlidir. SSL sertifikasının olup olmadığına dikkat ediniz. Siteye girdikten sonra dll dosyasını indirip winrar yardımı ile bu dosyayı açabilirsiniz. Sitenizde winrar yok ise ücretsiz olarak temin edebilirsiniz. C sürücüsündeki system klasörüne bu dll dosyasını atmanız gerekiyor. Attıktan sonra oyunlarda ve çeşitli programlarda yaşadığınız msvcp100.dll hatasını giderebilirsiniz. msvcp100.dll dosyasını indirmek için sizlere birkaç güvenli site önerelim ve böylelikle bilgisayarınıza virüs indirme ihtimalinizi sıfıra indirmiş olalım.  https://www.dlldosyaindir.com/msvcp100-dll/  bu site adresine girerek windows işletim sisteminize göre bir tercih yapınız ve gerekli dosyayı indiriniz.  Bir diğer sitemiz ise http://www.dlldownloader.com/tr/msvcp100-dll/  adresine girerek rahatlıkla indirebilirsiniz.

Dll hataları basit çözümlenebilen bir hata türüdür. Karşılaşabileceğiniz bütün dll hatalarını bu siteleri kullanarak ve ihtiyacınız olan dll dosyasını indirerek hataları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı