Yazılım

TeamViewer Nedir?

TeamViewer ve benzeri hizmetler, telefon görüşmeleri yoluyla teknik destek dolandırıcılıklarını yürütmek için kullanılmıştır. İnsanlar, rastgele ya da bir listeden, çoğunlukla Microsoft gibi şirketlerin adını kullanarak kurbanın bilgisayarını kötü amaçlı yazılım bulaşmış olduğunu belirten bir bilgisayar destek hizmetini temsil ettiğini iddia eden suçlular tarafından çağrılır. TeamViewer terimi hem TeamViewer hem de amiral gemisi ürünü için geçerlidir. Ayrıca gayrı resmi TeamViewer yazılımı üzerinden uzaktan bir bilgisayar kontrol eylem temsil etmek için bir fiil olarak kullanılır: “Ben her zaman TeamViewer babamın PC içine ona yardım etmek”.

Yazılım

En önemli ürünü TeamViewer, uzaktan destek, uzaktan erişim ve müşterilere uzaktan yardımcı olmak, iş arkadaşlarınızla uzaktan çalışmak ve aynı zamanda kendi cihazlarınızla bağlantıda kalmanızı veya arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize yardımcı olmak için hepsi bir arada bir çözümdür.

Yazılım aktif olarak 400 milyondan fazla cihazda çalışır ve bunların en az 30 milyonu teamviewer’a zaman içinde herhangi bir zamanda bağlıdır. Şirketin ürün portföyü, BT izleme, veri yedekleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve web konferansı çözümleriyle tamamlanmaktadır.

Başlarken

TeamViewer’da yeniyseniz, Bilgi Bankası makalelerimiz ve büyüyen topluluğumuz hızlı bir şekilde gemiye binmenize yardımcı olacaktır. Ben bu makalelerden biri ile başlamak için tavsiye (kullanımınıza bağlı olarak):

Başlayın – Kişisel kullanım için

Başlayın – İş kullanımı için

 Şirket

2005 yılında Almanya’nın Göppingen kentinde kurulan TeamViewer şirketi, IoT, bağlantı, izleme, destek ve ekip işbirliği için önde gelen küresel yazılım sağlayıcısıdır.

Teamviewer:

2,0 milyardan fazla cihaza yüklendi (her cihaz benzersiz bir kimlik üretir)

Her gün 750.000 yeni iş oluşturur.

Herhangi bir zamanda 30 milyondan fazla cihaz çevrimiçi

30’dan fazla dilde yazılım ve destek ile dilinizi konuşur

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı