Yazılım

Windows 10 Sistemine Yeni Özellikler Geliyor

Microsoft yöneticisi Panos Panay, yaptığı paylaşımla Windows 10’a eklenecek olan yeni özellikleri duyurdu. İşte Windows 10’a eklenecek olan yeni özellikler. 

Windows’un son işletim sistemi olan Windows 10 işletim sistemi gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce 1 milyar kullanıcı sayısına ulaşan Windows 10 işletim sisteminde kısa süre önce simge tasarımları değişmişti. Microsoft yöneticisi Panay, Windows 10 işletim sistemine gelecek olan yeni özelliklerden bazılarını paylaştı. 

Paylaşılan video Windows 95’in açılış ekranı ile başlıyor ve Windows 10 işletim sistemine kadar geliyor. Videoda Windows 10 işletim sistemine gelecek olan yeni özellikler aktarılıyor. 

Windows 10 işletim sistemine dönem dönem yeni özellikler getirmeye devam eden Microsoft’un yeni güncellemesiyle birlikte getireceği bazı önemli özellikler ortaya çıktı. Gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte Windows 10 işletim sisteminin başlat menüsünden önemli değişiklikler yapılacak.

Yapılan paylaşımda Windows 10 işletim sisteminin başlat menüsünün yeni hali ortaya çıkıyor. Yeni güncelleme ile birlikte Windows 10 işletim sisteminin başlat menüsü daha geniş bir yapıya sahip olacak. Kullanıcılar bu yeni özellikle birlikte Windows 10 işletim sisteminde başlat menüsünü daha etkili bir şekilde kullanabilecek. 

Windows 10’a gelecek olan yeni özellikler sadece başlat menüsü iyileştirmeleri içermiyor. Yeni güncelleme ile birlikte Windows 10 işletim sisteminin dosya görünümünde de önemli iyileştirmeler yapılacak. Windows 10’a gelecek olan diğer özelliklerin Microsoft tarafından 30 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte aktarılması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı