Yazılım

YouTube Music Keşif Listeleri Sunmaya Başladı

Dünyanın en çok kullanılan video izleme platformu YouTube’un müzik servisi olan YouTube Music güncellenmeye devam ediyor. Yeni özellikle birlikte YouTube Music kullanıcıları artık “Haftalık Keşif” listelerine sahip olacak. 

YouTube’un çevrim içi müzik servisi olan YouTube Music, henüz rakiplerinin çok gerisinde olsa da gelişmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce kullanıcılara kesintisiz müzik dinleme özelliğini sunan YouTube Music uygulamasına kullanıcıların beklediği bir diğer yeni özellik daha geldi. Kullanıcılar YouTube Music uygulamasında artık Spotify’da olduğu gibi YouTube Music servisinde de müzik zevklerine uygun olarak “Haftalık Keşif” listesi alabilecek. 

YouTube Music kullanıcıları listeye “Discover Mix” ismiyle erişebilecek. Kullanıcıların seveceği müzik türündeki parçalardan oluşacak olan bu listede kullanıcıların daha önce dinlemedikleri ancak müzik zevklerine yakın şarkılar yer alacak. 

YouTube Music Güncellenmeye Devam Ediyor 

Rakiplerinden farklı olarak çok daha geniş bir kütüphanesi bulunan YouTube Music servisi, yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce kullanıcıların kesintisiz müzik dinlemesi için “aralıksız çalma” özelliğini kullanıma sunan YouTube Music şimdi de haftalık listeleme yapacak. Spotify’un her pazartesi günü kullanıcıların müzik zevklerine uygun olarak güncellediği liste 30 parçadan oluşuyor. YouTube Music’in Discover Mix listesi için 50 parçadan oluşacak ve her çarşamba günü yenilenecek. YouTube Music servisinde ayrıca Spotify’ın “Yeni Müzik Radarı” isimli listesine benzer bir liste olan “New Release Mix” listesi de kullanıcılara yeni şarkılar önerecek. 

YouTube Music servisine son olarak “You Mix” listesi dahil oluyor. Bu liste kullanıcıların en çok dinledikleri parçalara göre şekilleniyor. 3 aylık deneme süresinin ardından 13.99 TL karşılığında satın alınabilen servisin aile ve öğrenci paketi seçenekleri de bulunuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı